Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

PGS302 GAMING MOUSE

AĞIRLIK OPTİMİZASYONU

Mouse üzerindeki ağırlık haznesine yerleştirilebilen +5 gramlık metal plakalar ile mouse ağırlığını arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Ağırlık arttıkça mouse üzerindeki kontrolünüz artacaktır.

4 KADEMELİ DPI AYARI

Oyuncular ve tasarımcılar için kolaylık sağlayan "Anında DPI Değiştirebilme” özelliği ile tek tuşla 4 farklı DPI ayarı yapabilirsiniz.

9 MULTİFONKSİYON TUŞU

Mouse için özel olarak hazırlanmış arayüz programı vasıtasıyla, mouse üzerindeki tüm tuşların fonksiyonları özelleştirilebilir, ihtiyaca göre düzenlenebilir.

LED AMBİYANS AYDINLATMA

LED ambiyans aydınlatması ile karanlıkta yaydığı ışık, yaşam alanlarına estetik bir görüntü sağlar.

İNCE DOKUMA KUMAŞ KABLO

Oldukça hafif materyal ve ince dokunmuş kumaşla kaplanan kablo, kırılmalara ve kopmalara karşı korunaklıdır. Oldukça hafif bir yapıya sahip olan kablo, rahat kullanım sunar.

ÖZEL YAZILIM

Mouse için özel olarak hazırlanmış arayüz programı ile tuş fonksiyonlarını, tuş hassasiyetlerini değiştirebilir, farklı kombinasyonlar oluşturup daha sonra kullanmak üzere kaydedebilirsiniz.

ERGONOMiK DİZAYN

Uzun süreli kullanımlar için yeniden düzenlenmiş ergonomik dizayn sayesinde tam hakimiyet sağlar. Bas parmağı destekleyen yapısı ele tam uyum sağlar. Üzerindeki kanallar sayesinde cildiniz nefes alır, terleme yapmaz.

YÜKSEK AKTARIM HIZI

Mouse kullanımında saliseleri dahi önemseyen kullanıcılar için özel olarak üretilm- iştir. Yüksek aktarım hızı sayesinde gecikme/delay yapmaz.

PAKET İÇERİĞİ:

PGS302 Gaming Mouse - 4 adet metal ağırlık - Kullanım kılavuzu

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.