fbpx

Polosmart FS02 Twin Kablosuz Kulaklık Çıktı

fs23 kulaklık

Polosmart FS02 Twin kablosuz kulaklık artık satışta. Ergonomik tasarımı ve güçlü bataryası ile seyahatler için ideal bir kulaklık. Dahili bataryası taşıma kutusunun içine entegredir. Kullanmadığınız zamanlarda kendiliğinden şarj olur. Yuvasında bulunan her bir kulaklık ayrı ayrı 45’er dakika kullanım sağlayan bataryaya sahiptir. Kulaklıkları otomatik şarj eden yuvası sayesinde kablo kullanmadan 3 kez şarj edilebilir, toplam olarak iki buçuk saate kadar kullanım sağlar. Sonrası için yuvasının şarj edilmesi gerekir.

Twin; müzik dinlerken iki kulaklık, telefon görüşmesinde ise tek kulaklık olarak çalışmaktadır. Cihazınıza bağlamadan önce eşleştirme yapmanız gerekmektedir.

Twin Paket İçeriği;

  • 1 adet yuva
  • 2 adet kulaklık
  • 1 şarj kablosu
  • 2 adet kulaklık slikonu

Polosmart Twin kablosuz kulaklıkları öncelikle birbirine eşleştirmeniz gerekmektedir. Ardından Bluetooth üzerinden cep telefonunuza veya Bluetooth özelliği olan başka bir akıllı cihaza bağlayabilirsiniz.

Eşleştirme:

  • Her iki kulaklığın açma tuşuna ışıkları yanana kadar basılı tutun.
  • Işıkları yandıktan sonra sağ (R) ya da sol (L) kulaklığı merkez kulaklık olarak kullanmak istediğiniz zaman, o kulaklığın tuşuna 1 saniyeden kısa sürede 2 kez arka arkaya basmanız gerekmektedir. Merkez kulaklık yapılmasının sebebi telefon görüşmesi yapmak istediğinizde tek kulaklıktan görüşme yapılır ve bunun için kulaklıklardan birini merkez kulaklık seçmeniz gerekir.
  • İki kulaklığın birbirine eşleştiğinden nasıl emin olabiliriz? Merkez kulak yapmak istediğimiz kulaklığın tuşuna 2 kez bastıktan sonra, tuşuna basılan kulaklığın üzerindeki ışık aynı şekilde yanmaya devam ederken diğer kulaklığın ışığı normalden daha yavaş yanar.
  • Mobil cihazınızın Bluetooth kısmına giriniz. Burada karşınıza “Polosmart FS02” olarak çıkacaktır. Bu yazıya bir kez dokunduğumuzda kulaklık mobil cihazınızla bağlanacaktır.

Bağlantı gerçekleştikten sonra iki kulaklığınız üzerinden müzik dinleyebilir ya da merkez kulaklığınız üzerinden telefon görüşmesi yapabilirsiniz. İsterseniz kulaklıkları tek tek de bağlayıp kullanabilirsiniz.

Kulaklıkları Birbirinden Ayırma

Mobil cihazınız üzerinden Bluetooth bağlantısı kopartın. Merkez kulaklık olarak tanıttığınız kulaklığın tuşuna 1 saniyeden kısa bir sürede iki kez arka arkaya bastığınızda kulaklıkların birbiri ile bağlantısı kopacaktır. Kulaklıkların bağlantısının kopmasıyla 2 kulaklığında üzerindeki ışıkları hızlı yanıp sönecek ve Bluetooth arama listesinde artık bir değil iki adet “Polosmart FS02” çıkacaktır. Artık ayrı ayrı kullanılabilir.

Tuş Komutları

Müzik dinlerken, herhangi bir kulaklığın tuşuna bir kez bastığınızda müziği durdurup/başlatır. 1-2 saniye basılı tuttuğunuzda ise bir sonraki şarkıya geçiş yapar.

Gelen aramayı cevaplamak veya aramayı sonlandırmak için 1 kez basılabilir. Aramayı reddetmek için 2 saniye basılı tutmanız yeterlidir. En son aradığınız kişiyi geri aramak için ise 2 kere arka arkaya tıklayabilirsiniz.

Şarj işlemi için kulaklıkları yuvasına yerleştirdikten sonra ön taraftaki tuşa bir kez basın. Kulaklıklarınız ortalama 25 dakikada şarj olur. Kulaklıkların yuvasını ise arkasındaki soket üzerinden şarj edersiniz, ortalama 2 saatte şarjını tamamen doldurabilirsiniz.

Bir cevap yazın