fbpx

Polosmart FS17 Infiniti Kablosuz Kulalık Çıktı

fs17 lifestyle

Polosmart FS17 Kablosuz Kulalık Çıktı. Polosmart.com internet sitesinden ve BİM marketlerden temin edebilirsiniz.

Paket İçeriği

  • 1 adet fs17 kulaklık
  • 1 adet şarj kablosu
  • 4 adet slikon
  • 1 adet kullanım kılavuzu

Cihazınızı kutudan çıkardıktan sonra en az 1,5 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Tam dolu şarjı ile sizlere 3 saate kadar kullanım imkanı sağlar. Şarj etme işlemini üzerinde bulunan Micro USB girişi sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bluetooth Bağlantısı

Kulaklığın üzerinde bulunan konsolun ortasındaki tuşa 3 saniye boyunca basılı tutun. Kulaklıklardan sesli bildirim gelecek ve içerisinde kırmızı – mavili bir ışık yanacaktır. Telefonunuzun Bluetooth kısmına girip burada “Polosmart FS17” yazına dokunun. Kulaklığınız telefon ile bağlanacak ve size sesli bildirim verecektir. Kulaklıklar bağlı iken ister müzik dinleyebilir, isterseniz de mikrofonu sayesinde telefon görüşmesi sağlayabilirsiniz. Üzerindeki tuşlar sayesinde de telefonunuza dokunmadan bir çok işlemi kontrol edebilirsiniz bunlar sırasıyla şu şekildedir.

Müzik dinlerken, “+” tuşuna 1 kez basıp bir sonraki müziğe geçebilir. Basılı tutarak sesi arttırabilirsiniz.

“ tuşuna 1 kez basıp şarkıyı başa sarma ya da bir önceki şarkıya geçiş işlemini gerçekleştirirken, basılı tutarak sesi kısabilirsiniz.

Konsolun ortasındaki tuş ise müzik dinlerken, 1 kez bastığınızda şarkıyı durdur/başlat yaparken, telefon görüşmesinde kullanırsa, 1 kez basıldığında görüşmeyi cevaplar. 1,5 saniye basılı tutulduğunda aramayı reddedebilirsiniz. 2 kere arka arkaya basıldığında ise en son aradığınız kişiyi geri arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın