fbpx

Polosmart FS17 Infiniti Kablosuz Kulalık Çıktı

fs17 lifestyle
[vc_row][vc_column][vc_column_text]Polosmart FS17 Kablosuz Kulalık Çıktı. Polosmart.com internet sitesinden ve BİM marketlerden temin edebilirsiniz.

Paket İçeriği

  • 1 adet fs17 kulaklık
  • 1 adet şarj kablosu
  • 4 adet slikon
  • 1 adet kullanım kılavuzu

Cihazınızı kutudan çıkardıktan sonra en az 1,5 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Tam dolu şarjı ile sizlere 3 saate kadar kullanım imkanı sağlar. Şarj etme işlemini üzerinde bulunan Micro USB girişi sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bluetooth Bağlantısı

Kulaklığın üzerinde bulunan konsolun ortasındaki tuşa 3 saniye boyunca basılı tutun. Kulaklıklardan sesli bildirim gelecek ve içerisinde kırmızı – mavili bir ışık yanacaktır. Telefonunuzun Bluetooth kısmına girip burada “Polosmart FS17” yazına dokunun. Kulaklığınız telefon ile bağlanacak ve size sesli bildirim verecektir. Kulaklıklar bağlı iken ister müzik dinleyebilir, isterseniz de mikrofonu sayesinde telefon görüşmesi sağlayabilirsiniz. Üzerindeki tuşlar sayesinde de telefonunuza dokunmadan bir çok işlemi kontrol edebilirsiniz bunlar sırasıyla şu şekildedir.

Müzik dinlerken, “+” tuşuna 1 kez basıp bir sonraki müziğe geçebilir. Basılı tutarak sesi arttırabilirsiniz.

“ tuşuna 1 kez basıp şarkıyı başa sarma ya da bir önceki şarkıya geçiş işlemini gerçekleştirirken, basılı tutarak sesi kısabilirsiniz.

Konsolun ortasındaki tuş ise müzik dinlerken, 1 kez bastığınızda şarkıyı durdur/başlat yaparken, telefon görüşmesinde kullanırsa, 1 kez basıldığında görüşmeyi cevaplar. 1,5 saniye basılı tutulduğunda aramayı reddedebilirsiniz. 2 kere arka arkaya basıldığında ise en son aradığınız kişiyi geri arayabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

Polosmart FS17 Kablosuz Kulakiçi Kulaklık

(13 müşteri incelemesi)

39,90

Stokta

12
Polosmart FS17 Kablosuz Kulakiçi Kulaklık

39,90

Teknik Özellikler
Ağırlık: 118 gram
Kablosuz: Bluetooth 4.0
Voltaj: 3,7V/180 mAh
Şarj: Micro USB Soket
Kapsama Alanı: 10 Metreye Kadar
Çalışma Isısı: -10C / +40C
Şarj Süresi: 45 Dakika
Kullanım Süresi: 3 Saat
Ergonomi: Neckband

75₺ Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo!
[/vc_column][/vc_row]

Bir cevap yazın