Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

Polosmart Hakkında

KURUMSAL

Polosmart tümüyle yerli bir markadır ve TT Teknoloji Ürünleri girişimidir. TT Teknoloji aynı zamanda Teknosa Preo markasının üreticisi ve Corby Drones, Linksmart, Housepratik, Freesound, ONYO markalarının yaratıcısıdır. Ülke genelinde milyon adetin üzerinde ürünü son kullanıcı ile buluşturmuş, ürettiği tüm ürünlere ücretsiz teknik servis hizmeti sağlamıştır.

Hayatınızı iyileştiren giyilebilir akıllı teknolojiler tasarlıyor, üretiyor ve geliştiriyoruz. Benzersiz tasarımlarımızla iş ve oyun dünyanıza yeni bir yelken açıyoruz. Tüketici ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda, tüketicinin tarzı ve bütçesine en uygun ürünleri üretmeyi ve pazara sunmayı hedefliyoruz. Akıllı teknoloji alanında sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanda ihtiyacımız olan tüm yenilikleri takip etmeye ve bunları tüketicilerin kullanımına daha uygun şekilde tasarlayıp üretmeye çalışıyoruz. Yenilikçi anlayış ve heyecan uyandıran ürünlerimizle akıllı giyilebilir teknoloji alanında yaşam kalitenizi maksimuma ulaştırmayı hedefliyoruz. TT Teknoloji için “Gelişim ve Değişim”; önce kendimizden başlayarak sürekli gelişime ve yeniliğe yatırım yapmak, öğrenme ve paylaşma değerleri ile sürekli daha ileriyi hedeflemektir.

İş bu anlayış ile, TOBB tarafından Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 12. Firması seçilmiş, GFK istatistiklerinde rekor üstüne rekor kırmış, Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Drone Markası ilan edilmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.